KONKURS

KONKURS z okazji Dnia Pizzy!

February 1, 2023

Razem lepiej!

Dlatego specjalnie dla Was do naszej legendarnej pizzy sprowadziliśmy kultowe włoskie piwo #PeroniNastroAzzurro. By to odpowiednio uczcić, przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy KONKURS z okazji Dnia Pizzy! W dniach od 2 do 15 lutego br. zamów w Tutti Santi dowolną pizzę i piwo Peroni Nastro Azzurro, opublikuj pod tym postem zdjęcie jak świętujesz i wygraj voucher na wycieczkę do Włoch o wartości 3000 zł lub jeden z 15 voucherów do Tutti Santi! Na zgłoszenia czekamy do 15 lutego br. Peroni Nastro Azzurro to piwo superpremium o idealnie zbalansowanej goryczce i aromacie, dla osób ceniących najwyższą jakość i doskonały smak, które stało się wyjątkową ikoną włoskiej kultury i kuchni. Usiądź wygodnie w Tutti Santi i delektuj się smakiem włoskich skarbów! Konkurs ten dotyczy wszystkich restauracji Tutti Santi w Polsce. Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy jednego zwycięzcę, którego ogłosimy do 28 lutego 2023 r.

Zobacz Regulamin

Tutti Santi to miejsce, gdzie design łączy się ze smakiem

Nasz świat kręci się wokół pizzy i uwielbiamy zapraszać do niego wymagających gości. Dbamy o jakość serwowanych przez nas dań, ale równie ważna jest dla nas sztuka celebracji posiłków, dlatego skupiamy uwagę na szczegółach obsługi, wystroju i …. formy podania. Tym razem, chcemy podnieść tę sztukę do kwadratu, by nasi goście mogli doświadczać najwyższego poziomu nie tylko kulinarnych, ale też artystycznych doznań.

Zaprojektuj grafikę na talerz i wygraj  10 000 zł

Zobacz Regulamin

Jak wziąć udział w konkursie?

Zaprojektuj grafikę do umieszczenia na talerzach do pizzy, która będzie częścią identyfikacji wizualnej restauracji Tutti Santi i prześlij ją poprzez poniższy formularz kontaktowy. Projekt może mieć dowolny styl (rysunek, obraz malarski, pop-art, abstrakcja itp.), musi jednak zostać przesłany w formie cyfrowej (wysokiej rozdzielczości skan lub projekt graficzny).

Możesz wysłać nam tyle zgłoszeń, ile tylko masz ochotę!
Packshot talerza do pobrania
Termin składania prac:
od 11 kwietnia do 22 maja 2023 r
Dozwolony format pliku to .tif, .pdf, .jpg, rozdzielczość 300 dpi, CMYK, rozmiar nieprzekraczający 100 mb. Plik prosimy nazwać pierwszą literą imienia, nazwiskiem i numerem pracy, jeśli będzie ich więcej niż jedna, np.: a_nowak_1.pdf; a_nowak_2.pdf.
Poznaj pełny regulamin
Zgłoś projekt

Ciekawostki

No items found.
No items found.

Twój projekt może pojawić się we wszystkich restauracjach Tutti Santi w całej Polsce!

Zobacz Regulamin
Tutti Santi to miejsce, gdzie można dobrze zjeść, ale również spędzić czas w pięknym i klimatycznym miejscu. Jest ono zarówno ciepłe, a przy tym jednocześnie nowoczesne. Sercem restauracji jest ustawiony w centrum profesjonalny, włoski piec, w którym płonie prawdziwy ogień i obok którego goście mogą na żywo podglądać pizzaiolo w trakcie przygotowywania dla nich pizzy. Zobacz galerię i poznaj nasze wnętrza.
Zapraszamy

Znajdziecie nas w następujących lokalizacjach: