PIZZA

Pizza Gourmet

January 23, 2023

Najwyższy poziom kulinarnych doznań

Menu Gourmet, to zupełnie nowa kategoria dań w naszej restauracji. Znajdziecie w nim Państwo pizze, jednak w zupełnie innej odsłonie, niż dotychczas. Kuchnia Gourmet to wykwintne, niebanalne połączenia smakowe. Zgodnie z tą zasadą, Mistrz Włoch i Europy Valerio Valle stworzył specjalne menu, by także miłośnicy pizzy mogli doświadczyć najwyższej klasy kulinarnej sztuki!

Zobacz Regulamin

Pizza Gourmet

Decydując się na wybór jednej z naszych pozycji Gourmet będziecie mogli Państwo spróbować ciekawego połączenia tradycji i nowoczesności. Nasz Mistrz Valerio Valle inspirując się rzemieślniczą, tradycyjną pizzą poszedł o krok dalej i podniósł ją do rangi kulinarnego dzieła sztuki - z wyjątkowymi dodatkami serwowanymi w nowoczesny, oryginalny sposób. Pizze Gourmet są daniami, których kosztowanie jest szczególną celebracją posiłku.

Idealna Receptura

Ciasto Pizzy Gourmet jest efektem wielu godzin poszukiwań idealnej receptury do tego typu dania. W połączeniu ze starannie dobranymi, wyrafinowanymi dodatkami, powstają wybitne kompozycje dopełniających się smaków, które z dumą możemy Państwu serwować w naszych restauracjach. Pizze Gourmet przygotowują dla Państwa wybrani pizzaiolo z naszego zespołu - jest to ważne, ponieważ wymagają one szczególnych umiejętności i precyzji. Są to dania z poziomu międzynarodowych konkursów kulinarnych, w których nasi pizzaiolo także brali udział i zdobyli puchary.

„Jedzenie jest sztuką, którą możemy praktykować codziennie.” Valerio Valle

„Jedzenie jest sztuką, którą możemy praktykować codziennie.”

Valerio Valle

Ciekawostki

„Jedzenie jest sztuką, którą możemy praktykować codziennie.”

Valerio Valle

No items found.
No items found.
Zapraszamy

Znajdziecie nas w następujących lokalizacjach: