PIZZA

Pizza Gourmet

January 23, 2023

Najwyższy poziom kulinarnych doznań

Menu Gourmet, to zupełnie nowa kategoria dań w naszej restauracji. Znajdziecie w nim Państwo pizze, jednak w zupełnie innej odsłonie, niż dotychczas. Kuchnia Gourmet to wykwintne, niebanalne połączenia smakowe. Zgodnie z tą zasadą, Mistrz Włoch i Europy Valerio Valle stworzył specjalne menu, by także miłośnicy pizzy mogli doświadczyć najwyższej klasy kulinarnej sztuki!

Zobacz Regulamin

Pizza Gourmet

Decydując się na wybór jednej z naszych pozycji Gourmet będziecie mogli Państwo spróbować ciekawego połączenia tradycji i nowoczesności. Nasz Mistrz Valerio Valle inspirując się rzemieślniczą, tradycyjną pizzą poszedł o krok dalej i podniósł ją do rangi kulinarnego dzieła sztuki - z wyjątkowymi dodatkami serwowanymi w nowoczesny, oryginalny sposób. Pizze Gourmet są daniami, których kosztowanie jest szczególną celebracją posiłku.

Tutti Santi to miejsce, gdzie design łączy się ze smakiem

Nasz świat kręci się wokół pizzy i uwielbiamy zapraszać do niego wymagających gości. Dbamy o jakość serwowanych przez nas dań, ale równie ważna jest dla nas sztuka celebracji posiłków, dlatego skupiamy uwagę na szczegółach obsługi, wystroju i …. formy podania. Tym razem, chcemy podnieść tę sztukę do kwadratu, by nasi goście mogli doświadczać najwyższego poziomu nie tylko kulinarnych, ale też artystycznych doznań.

Zaprojektuj grafikę na talerz i wygraj  10 000 zł

Zobacz Regulamin

Jak wziąć udział w konkursie?

Zaprojektuj grafikę do umieszczenia na talerzach do pizzy, która będzie częścią identyfikacji wizualnej restauracji Tutti Santi i prześlij ją poprzez poniższy formularz kontaktowy. Projekt może mieć dowolny styl (rysunek, obraz malarski, pop-art, abstrakcja itp.), musi jednak zostać przesłany w formie cyfrowej (wysokiej rozdzielczości skan lub projekt graficzny).

Możesz wysłać nam tyle zgłoszeń, ile tylko masz ochotę!
Packshot talerza do pobrania
Termin składania prac:
od 11 kwietnia do 22 maja 2023 r
Dozwolony format pliku to .tif, .pdf, .jpg, rozdzielczość 300 dpi, CMYK, rozmiar nieprzekraczający 100 mb. Plik prosimy nazwać pierwszą literą imienia, nazwiskiem i numerem pracy, jeśli będzie ich więcej niż jedna, np.: a_nowak_1.pdf; a_nowak_2.pdf.
Poznaj pełny regulamin
Zgłoś projekt

Idealna Receptura

Ciasto Pizzy Gourmet jest efektem wielu godzin poszukiwań idealnej receptury do tego typu dania. W połączeniu ze starannie dobranymi, wyrafinowanymi dodatkami, powstają wybitne kompozycje dopełniających się smaków, które z dumą możemy Państwu serwować w naszych restauracjach. Pizze Gourmet przygotowują dla Państwa wybrani pizzaiolo z naszego zespołu - jest to ważne, ponieważ wymagają one szczególnych umiejętności i precyzji. Są to dania z poziomu międzynarodowych konkursów kulinarnych, w których nasi pizzaiolo także brali udział i zdobyli puchary.

„Jedzenie jest sztuką, którą możemy praktykować codziennie.” Valerio Valle

„Jedzenie jest sztuką, którą możemy praktykować codziennie.”

Valerio Valle

Ciekawostki

„Jedzenie jest sztuką, którą możemy praktykować codziennie.”

Valerio Valle

No items found.
No items found.

Twój projekt może pojawić się we wszystkich restauracjach Tutti Santi w całej Polsce!

Zobacz Regulamin
Tutti Santi to miejsce, gdzie można dobrze zjeść, ale również spędzić czas w pięknym i klimatycznym miejscu. Jest ono zarówno ciepłe, a przy tym jednocześnie nowoczesne. Sercem restauracji jest ustawiony w centrum profesjonalny, włoski piec, w którym płonie prawdziwy ogień i obok którego goście mogą na żywo podglądać pizzaiolo w trakcie przygotowywania dla nich pizzy. Zobacz galerię i poznaj nasze wnętrza.
Zapraszamy

Znajdziecie nas w następujących lokalizacjach: