KONKURS

Zdobyliśmy kolejne nagrody

April 25, 2022

To niesamowite, zdobyliśmy kolejne nagrody!

Food Business Awards 2021 to prestiżowy konkurs, w którym to wybitni restauratorzy wybierają najlepsze restauracje. To dla nas niesamowite doświadczenie, bo zostaliśmy wyróżnieni spośród wielu wspaniałych restauracji działających w naszym kraju, w tym uznanych sieci i międzynarodowych konceptów gastronomicznych. Zwyciężyliśmy w aż dwóch kategoriach! Jesteśmy tym bardziej dumni, bo zwyciężyliśmy w najważniejszej dla nas kategorii „Restauracja - Tradycyjne Kuchnie Świata”. To nagroda za to, że z powodzeniem zachowujemy dziedzictwo i oryginalne doświadczenia kuchni włoskiej, a otrzymując ją już drugi raz z rzędu udowadniamy, że cały czas udaje nam się utrzymać najwyższy poziom.

Zobacz Regulamin

Tutti Santi to miejsce, gdzie design łączy się ze smakiem

Nasz świat kręci się wokół pizzy i uwielbiamy zapraszać do niego wymagających gości. Dbamy o jakość serwowanych przez nas dań, ale równie ważna jest dla nas sztuka celebracji posiłków, dlatego skupiamy uwagę na szczegółach obsługi, wystroju i …. formy podania. Tym razem, chcemy podnieść tę sztukę do kwadratu, by nasi goście mogli doświadczać najwyższego poziomu nie tylko kulinarnych, ale też artystycznych doznań.

Zaprojektuj grafikę na talerz i wygraj  10 000 zł

Zobacz Regulamin

Jak wziąć udział w konkursie?

Zaprojektuj grafikę do umieszczenia na talerzach do pizzy, która będzie częścią identyfikacji wizualnej restauracji Tutti Santi i prześlij ją poprzez poniższy formularz kontaktowy. Projekt może mieć dowolny styl (rysunek, obraz malarski, pop-art, abstrakcja itp.), musi jednak zostać przesłany w formie cyfrowej (wysokiej rozdzielczości skan lub projekt graficzny).

Możesz wysłać nam tyle zgłoszeń, ile tylko masz ochotę!
Packshot talerza do pobrania
Termin składania prac:
od 11 kwietnia do 22 maja 2023 r
Dozwolony format pliku to .tif, .pdf, .jpg, rozdzielczość 300 dpi, CMYK, rozmiar nieprzekraczający 100 mb. Plik prosimy nazwać pierwszą literą imienia, nazwiskiem i numerem pracy, jeśli będzie ich więcej niż jedna, np.: a_nowak_1.pdf; a_nowak_2.pdf.
Poznaj pełny regulamin
Zgłoś projekt

Ciekawostki

No items found.
No items found.

Twój projekt może pojawić się we wszystkich restauracjach Tutti Santi w całej Polsce!

Zobacz Regulamin
Tutti Santi to miejsce, gdzie można dobrze zjeść, ale również spędzić czas w pięknym i klimatycznym miejscu. Jest ono zarówno ciepłe, a przy tym jednocześnie nowoczesne. Sercem restauracji jest ustawiony w centrum profesjonalny, włoski piec, w którym płonie prawdziwy ogień i obok którego goście mogą na żywo podglądać pizzaiolo w trakcie przygotowywania dla nich pizzy. Zobacz galerię i poznaj nasze wnętrza.
Zapraszamy

Znajdziecie nas w następujących lokalizacjach: